ივნისი 2017
ორშ
სამ
ოთხ
ხუთ
პარ
შაბ
კვ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
ვიდეოგალერეა
ფოტოგალერეა
 სიახლეების გამოწერა
დონორები


ბმულები














წევრები
 
პირველი სამუშაო ჯგუფიის წევრები:
  1. "აგროსერვისი"  - ინგა ლაგოშვილი
  2. ადამიანის უფლებათა დაცვისა და პატიმართა სოციალური უზრუნველყოფის საერთაშორისო ორგანიზაცია - გიორგი თევზაძე
  3. ადამიანის უფლებათა პრიორიტეტი - ლია მუხაშავრია
  4. ადამიანის უფლებათა ცენტრი - ალეკო ცქიტიშვილი 
  5. ადამიანის ჰარმონიულო განვითარების ხელშემწყობი საზოგადოება - ირაკლი კლდიაშვილი 
  6. ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო - იოსებ ხახალეიშვილი 
  7. ასოციაცია  ,,დეა“ - ლაშა იაშვილი
  8. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის - მარინა მუსხელიშვილი  
  9. ასოციაცია ”იმედი” დევნილ ქალთა მოძრაობა მშვიდობისათვის - ქრისტინე კილანავა   
  10. ასოციაცია ”მერკური”- ნანა თოდუა
  11. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” - მანანა ჯახუა
  12. ახალგაზრდები სამართლიანობისთვის - საქართველო - ნიკა კვარაცხელია
  13. ახალგაზრდული ცენტრი საქართველო - თამარ ტარტარაშვილი, მურმან პატარაია 
  14. ბორჯღალი - აბელ სალაძე
  15. განვითარებისა და დემოკრატიის ცენტრი - ქეთევან ჩაჩავა 
  16. გორის საინფორმაციო ცენტრი - მიხეილ ჩიტაძე
  17. დემოკრატიის ინსტიტუტი - არჩილ ხახუტაიშვილი
  18. ევროპის ალუმნების გაერთიანება - ანა თევზაძე 
  19. ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველო - ზურაბ ბეჟაშვილი 
  20. ევროპული ინიციატივა - ლიბერალური აკადემია თბილისი - სალომე ბულია  
  21. ეთნოსთაშორის თანამშრომლობისა და კონსულტაციების ანალიტიკური ცენტრი - გიორგი გამყრელიძე 
  22. თავისუფალი არჩევანი - თინათინ როსტიაშვილი
  23. თბილისის ადამიანის უფლებათა სახლი - ნინო ღვედაშვილი
  24. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი - ოთარ კახიძე                   
  25. ინოვაციებისა და რეფორმების ცენტრი - მარიამ ჭუმბურიძე 
  26. ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი - ლევან ავალიშვილი  
  27. კავკასიის ქალები საუნივერსიტეტო განათლებით - მანანა ბიწაძე-მიქელაძე 
  28. კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისათვის - მაია  ბიბილეიშვილი 
  29. კონსტიტუციის 42-ე მუხლი - თამარ გაბისონი, ელენე ფილეევა
  30. კონფლიქტებისა და მოლაპარაკებების საერთაშორისო კვლევითი ცენტრი - შორენა ლორთქიფანიძე
  31. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი - გიორგი გოგსაძე
  32. "მარნეულის დემოკრატ ქალთა საზოგადოება” - თამუნა სულხანიშვილი         
  33. მდგრადი განვითარების საერთაშორისო ფონდი - მარიამ ცაცანაშვილი
  34. მედიის განვითარების ფონდი - თამარ ხორბალაძე, მარიამ გორეცკაია, ლია კინწურაშვილი
  35. მეწარმე ქალთა ფონდი - ქეთევან ფილიპაშვილი   
  36. მშვიდობის, დემოკრატიის და განვითარების კავკასიური ინსტიტუტი  -  თამარ პატარაია                                   
  37. პედაგოგთა კავშირი ”განათლება და სამყარო” - მერი ლოჟანიძე       
  38. პრესის საერთაშორისო ინსტიტუტის საქართველოს კომიტეტი - ნათია კობერიძე 
  39. ჟურნალისტური კვლევის ცენტრი - ზურაბ მაჭარაძე 
  40. საარჩევო გარემოს განვითარების ცენტრი - ქეთევან ყიფშიძე  
  41. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” - გიორგი მესხიძე 
  42. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი - მარიამ ნარმანია 
  43. საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველო - ეკა გიგაური, ლაშა გოგიძე
  44. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო”  - არნოლდ სტეპანიანი 
  45. საზოგადოებრივი დამცველი - ირინა ფუტკარაძე 
  46. საზოგადოებრივი პოლიტიკის ინსტიტუტი - ნანა სუმბაძე
  47. სათემო ფონდი ”ადგილის დედა” - გიორგი ძამუკაშვილი
  48. სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოება - ნინო ლომჯარია , მიხეილ ბენიძე
  49. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ - ნუგზარ კოხრეიძე
  50. სამოქალაქო განვითარების ინსტიტუტი - ია ანთაძე,    ანა ცხოვრებოვა 
  51. სამოქალაქო კულტურის საერთაშორისო ცენტრი -  კონსტანტინე კანდელაკი
  52. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი - ვლადიმერ ბოჟაძე
  53. სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტი - არჩილ ცერცვაძე  
  54. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული  ასოციაცია ტოლერანტი - გოჩა ნათენაძე  
  55. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - თინათინ ბაიაშვილი
  56. საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია - კახა კოჟორიძე 
  57. საქართველოს აზერბაიჯანელ ქალთა კავშირი - ლეილა სულეიმანოვა
  58. საქართველოს გაეროს ასოციაცია - რამაზ  აფციაური  
  59. საქართველოს მედიამონიტორინგის ცენტრი - გიორგი სიხარულიძე 
  60. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები - საქართველო - სოფო ქარჩხაძე
  61. საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი - სალომე მინესაშვილი, თეონა ტურაშვილი
  62. საქართველოს პრესის ასოციაცია - ლაშა ტუღუში
  63. საქართველოს პროფესიული კავშირების გაერთიანება - რაისა ლიპარტელიანი  
  64. საქართველოს რეგიონულ მაუწყებელთა ასოციაცია - ნათია კუპრაშვილი 
  65. საქართველოს სამოქალაქო განვითარების ასოციაცია - გიორგი ბოკერია, მამუკა ისკანდარაშვილი
  66. საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი - ეკა ურუშაძე  
  67. საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება - გიგა გიგინეიშვილი
  68. სკოლა-ოჯახი-საზოგადოება  - ლაშა მკურნალიძე
  69. სტუდია ”რე” - მამუკა ყუფარაძე 
  70. უმცირესობის საკითხთა ევროპული ცენტრი - გიორგი სორდია  
  71. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია - ირაკლი კოჭლამაზაშვილი
  72. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” - გელა კვაშილავა, ირაკლი იზორია
  73. ფონდი ”ღია საზოგადოება-საქართველო” - ივანე ჩხიკვაძე
  74. ფონდი  ”ALPE" - ზურა გუნცაძე
  75. ქალთა ინიციატივების მხარდამჭერი ჯგუფი - ეკატერინე აღდგომელაშვილი
  76. ქალთა საინფორმაციო ცენტრი - მამუკა გაჩეჩილაძე, ნაზი ბურდულაძე      
  77. ქუთაისის განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრი - ლია კილაძე
  78. ციხის საერთაშორისო რეფორმა - ნაზი ჯანეზაშვილი, ცირა ჭანტურია
  79. ცოდნის ფონდი - თამარ კოვზირიძე 
  80. ძალადობისაგან დაცვის ეროვნული ქსელი - ნატო შავლაყაძე, ელისო ამირეჯიბი
  81. წამების, ძალადობისა და გამოხატული სტრესული ზემოქმედების მსხვერპლთა ფსიქო - რეაბილიტაციის საერთაშორისო ცენტრი “ემპათია“ - მარიამ ჯიშკარიანი 
  82. "ჯანმრთელი ბავშვები” - მედეა აბრამია
  83. ჯანმრთელი სამყარო  - ზურაბ ფუტკარაძე 
  84. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო - ეკა ცოფურაშვილი
  85. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო - ხათუნა სამნიძე
  86. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი - ხატია ქობალია