ოქტომბერი 2017
ორშ
სამ
ოთხ
ხუთ
პარ
შაბ
კვ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
ვიდეოგალერეა
ფოტოგალერეა
 სიახლეების გამოწერა
დონორები


ბმულები














წევრები
 
მეორე სამუშაო ჯგუფის წევრები:
  1. ადამიანის ჰარმონიულო განვითარების ხელშემწყობი საზოგადოება - ცოვინარ ნაზაროვა
  2. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” - თათია ნიკოლაძე
  3. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის - ოლეგ შატბერაშვილი 
  4. ასოციაცია „მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია“ - ალუ გამახარია, თენგიზ სვანიძე
  5. ასოციაცია - საზოგადოება განვითარებისათვის - ლაშა წიკლაური, ნათელა გიუნაშვილი   
  6. ბიოლოგიურ მეცნიერებათა ასოციაცია ”ელკანა” - მანანა წულაია
  7. ბორჯღალი - ციალა ქათამიძე
  8. დემოკრატიის ინსტიტუტი - გენადი გელაძე        
  9. დიდი ბრიტანეთის საქველმოქმედო ორგანიზაცია ასოციაცია „OXFAM” – ის საქართველოს წარმომადგენლობა - ლევან დადიანი   
  10. ევრაზიის თანამშრომლობის ფონდი - ვახტანგ კობალაძე
  11. ეკონომიკური პოლიტიკის და კვლევის ცენტრი - ნინო ევგენიძე
  12. ენერგოეფექტურობის ფონდი - ვახტანგ ზარქუა
  13. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი - ვახტანგ ლეჟავა               
  14. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია ”თანხმობა” - იულია ხარაშვილი, ივანე ხარაშვილი                
  15. კავკასიის ეკონომიკური და სოციალური კვლევითი ინსტიტუტი - თემურ თორდინავა
  16. კავკასიის ქალები საუნივერსიტეტო განათლებით -  ნინო ბაბუნაშვილი
  17. "კავკასიური მოზაიკა"- ნინო პოპიაშვილი
  18. კვლევების ტექნოლოგიებისა და ინოვაციების ხელშემწყობი საერთაშორისო ცენტრი - გივი ქოჩორაძე, მაია ლომსაძე
  19. კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისათვის - რეზო მაისურაძე
  20. "მარნეულის დემოკრატ ქალთა საზოგადოება” - თამარ მჟავანაძე
  21. მდგრადი განვითარების საერთაშორისო ფონდი - ლევან სისვაძე
  22. "მერსი ქორფს" - ის წარმომადგენლობა საქართველოში - ირაკლი ქასრაშვილი
  23. მეწარმე ქალთა ფონდი - დიანა ყურაშვილი
  24. ჟურნალისტური კვლევის ცენტრი - ზვიად შვანგირაძე
  25. რელიგიათა კვლევის ცენტრი - ნათია სამუშია
  26. რეპატრიანტთა  კავშირი - თემური  ზაქრაძე
  27. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” - ალექსანდრე კალანდაძე
  28. “საერთაშორისო ბიზნესის განვითარების და ინვესტიციათა ხელშეწყობის ცენტრი“ - ზვიად ელიზიანი
  29. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი - დავით ცისკარიძე
  30. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა”- ლალი მანაშერიძე
  31. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ - თეისა მორჩაძე
  32. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული  ასოციაცია ტოლერანტი - ნინო ზუმბაძე
  33. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - ნინო ელიზბარაშვილი
  34. საქართველოს ალიანსი უსაფრთხო გზებისთვის - ეკა ლალიაშვილი, მაია ქობალია 
  35. საქართველოს მედიამონიტორინგის ცენტრი - თინათინ დვალიშვილი
  36. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო - პავლე ცაგარეიშვილი
  37. საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი - ლევან კახიშვილი
  38. საქართველოს პროგრესული ფორუმი - ოთარ გრიგოლოა         
  39. საქართველოს პროფესიული კავშირების გაერთიანება - ლაშა ბლიაძე
  40. საქართველოს საერთაშორისო გავნითარების სააგენტო - გიორგი ბახტურიძე 
  41. საქართველოს სავაჭრო სამრეწველო პალატა - ნატო ჩიქოვანი, დავით ბარამიძე
  42. საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის ფონდი - კახა გოგოლაშვილი
  43. საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი - ლია თოდუა, თამარ გობეჯიშვილი
  44. საქართველოს ჩაის მწარმოებელთა ასოციაცია ”საქართველოს ჩაი” - თენგიზ სვანიძე
  45. სოფლად თემთა განვითარების სააგენტო - კორნელი გურული, გივი ჯავახიშვილი
  46. საწარმოთა ინოვაციური განვითარების ცენტრი - თამაზ ვაშაკიძე
  47. სტუდია ”რე” - მარიამ მეჟლუმიანი
  48. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია - კახა ნადირაძე
  49. ფონდი “კავკასიის ეკოლოგია“ - ლევან ცხაკაია
  50. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” - გელა კვაშილავა, ლიკა მერაბიშვილი
  51. ქუთაისის განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრი - ნათია ნამიჭეიშვილი
  52. ცოდნის ფონდი - თამარ კოვზირიძე
  53. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო - ეკა გეგეშიძე
  54. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი - რუსლან შავაძე