ივნისი 2017
ორშ
სამ
ოთხ
ხუთ
პარ
შაბ
კვ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
ვიდეოგალერეა
ფოტოგალერეა
 სიახლეების გამოწერა
დონორები


ბმულები














წევრები
მესამე სამუშაო ჯგუფის წევრები: 
  1. "აგროსერვისი" - დავით თამარაშვილი
  2. ადამიანის უფლებათა ცენტრი - ნინო ცაგარეიშვილი
  3. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” - ნინო ჯოჯუა 
  4. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის - თამაზ მარსაგიშვილი  
  5. ასოციაცია ”მწვანე ალტერნატივა” - სალომე კობალავა, მანანა ქოჩლაძე
  6. ასოციაცია - საზოგადოება განვითარებისათვის - ნათელა გიუნაშვილი,დავით შველიძე     
  7. ბორჯღალი - ციალა ქათამიძე 
  8. დიდი ბრიტანეთის საქველმოქმედო ორგანიზაცია ასოციაცია „OXFAM” – ის საქართველოს წარმომადგენლობა - გიორგი დათუსანი           
  9. ენერგოეფექტურობის ფონდი - ვახტანგ ზარქუა
  10. ენერგოეფექტურობის ცენტრი საქართველო - გიორგი აბულაშვილი
  11. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი - არჩილ მამათელაშვილი 
  12. კავკასიის გარემოსდაცვითი არასამთავრობო ორგანიზაციების ქსელი - რეზო გეთიაშვილი
  13. კავშირი გარემოს დაცვის საერთაშორისო კვლევითი ცენტრი - გრიგოლ აბრამია
  14. კავკასიის ქალები საუნივერსიტეტო განათლებით  - ხათუნა ჩარკვიანი
  15. კავშირი ”ეკოტექი”-  ნუგზარ სულამანიძე, თემურ ვეკუა 
  16. კავშირი მდგრადი განითარებასთვის ,,ეკოვიჯენ’’- ნინო სულხანიშვილი,ნინო ქიტუაშვილი  
  17. კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისათვის - ლია მეგრელიძე
  18. "მერსი ქორფს" - ის წარმომადგენლობა საქართველოში - ლიკა მარღანია
  19. მსოფლიო გამოცდილება საქართველოსთვის - მურმან მარგველაშვილი, გიორგი მუხიგულიშვილი
  20. ჟურნალისტური კვლევის ცენტრი - ნინო ჯინჯოლავა
  21. რეპატრიანტთა  კავშირი - დავით ბერიტაშვილი
  22. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი - დავით ცისკარიძე
  23. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა” 
  24. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ - ეკატერინე მარუქაშვილი   
  25. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული  ასოციაცია ტოლერანტი - ეკა სუდაძე
  26. საქართველოს ალიანსი უსაფრთხო გზებისთვის - ეკა ლალიაშვილი, მაია ქობალია 
  27. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - რევაზ ბურჭულაძე
  28. საქართველოს ახალგაზრდა ენერგეტიკოსთა ასოციაცია - ივანე პირველი,ნოკოლოზ სუმბაძე  
  29. საქართველოს ენერგო-რესურსების ეფექტურად გამოყენების ასოციაცია - ნუგზარ უფლისაშვილი, ანზორ დუნდუა
  30. საქართველოს მედიამონიტორინგის ცენტრი - დარეჯან ბერძენიშვილი  
  31. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები-საქართველო - მარინა ჟორდანია, ნინო ჩხობძე
  32. საქართველოს საერთაშორისო გავნითარების სააგენტო -  გიორგი მაღრაძე  
  33. საწარმოთა ინოვაციური განვითარების ცენტრი - თამაზ ვაშაკიძე
  34. სოფლად თემთა განვითარების სააგენტო - ნინო გამისონია  
  35. სტუდია ”რე” - ნონა ბალავაძე 
  36. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია - ნანა ფიროსმანაშვილი
  37. ფონდი “კავკასიის ეკოლოგია“ - მანანა დევიძე
  38. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” - ირაკლი იზორია 
  39. ცოდნის ფონდი - ალექსანდრე კაჭარავა
  40. ძეგლებისა და ღირსშესანიშნავი ადგილების საერთაშორისო საბჭოს საქართველოს ეროვნული კავშირი (ICOMOS საქართველო) - ნატო ცინცაბაძე 
  41. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო - მალხაზ სალდაძე
  42. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი - ნანა მეფარიშვილი