აგვისტო 2017
ორშ
სამ
ოთხ
ხუთ
პარ
შაბ
კვ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
ვიდეოგალერეა
ფოტოგალერეა
 სიახლეების გამოწერა
დონორები


ბმულები














წევრები
 
მეოთხე სამუშაო ჯგუფის წევრები: 
  1. ადამიანის უფლებათა პრიორიტეტი - ნინო კავკასიძე 
  2. ადამიანის უფლებათა ცენტრი - ნინო ტლაშაძე 
  3. ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო - გიორგი გოდუაძე
  4. ასოციაცია ”ათინათი” - გია ხასია
  5. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის - ინეზა გაგნიძე
  6. ასოციაცია ”მერკური” - ოლგა კიკავა
  7. ასოციაცია „მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია“ - ალუ გამახარია, თენგიზ სვანიძე
  8. ასოციაცია ”ფსიქეა” - ელენე მაკარიძე
  9. ახალგაზრდული ალტერნატივა - ნუკრი ყველაშვილი
  10. ახალგაზრდული ასოციაცია ”დრონი” - გიორგი კიკალიშვილი
  11. ახალგაზრდები სამართლიანობისთვის - საქართველო - ნინო გელაშვილი
  12. ახალგაზრდული ცენტრი საქართველო - თამარ ტარტარაშვილი
  13. ახალგაზრდა ჟურნალისტთა ასოციაცია ”ახლებური ხედვა” - თამარ ოვასაპიანი
  14. ბორჯღალი  - აბელ სალაძე
  15. “გადავარჩინოთ მომავალი თაობა“ - მერაბ გამსახურდია 
  16. გეოპოლიტიკური კვლევების საერთაშორისო ცენტრი - თენგიზ ფხალაძე, ნატო ბაჩიაშვილი
  17. ევროპის ალუმნების გაერთიანება - გიორგი თაბაგარი   
  18. ევროპის სახლი - მაია ნიკოლაიშვილი 
  19. ევროპული ინიციატივა - ლიბერალური აკადემია თბილისი - ნატალია აბრამია
  20. ევროპული ინტეგრაციის ფორუმი - თამარ აბაშიძე 
  21. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი - ანდრო გიგაური
  22. ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი - დავით ჯიშკარიანი
  23. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია ”თანხმობა” - იულია ხარაშვილი, ლიკა მარღანია, ივანე ხარაშვილი
  24. კავკასიის ქალები საუნივერსიტეტო განათლებით - თამარ კიკნაძე
  25. კავკასიური მოზაიკა“ - ნაირა ბეპიევი
  26. კავკასიური სახლი - საქართველო - გიორგი შიოშვილი
  27. კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისათვის - გუნა ბიბილეიშვილი
  28. კოალიცია 'შინმოვლა საქართველო' - უჩა ვახანია 
  29. კულტურულ ურთიერთობათა ცენტრი - კავკასიური სახლი - თეა გალდავა
  30. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” - ალლა გამახარია
  31. მეწარმე ქალთა ფონდი - მერი გელაშვილი
  32. მშვიდობის, დემოკრატიის და განვითარების კავკასიური ინსტიტუტი - თიკო ტყეშელაშვილი
  33. ნაციონალიზმისა და კონფლიქტების კვლევის ინსტიტუტი - ნინო კალანდარიშვილი, რუსუდან მარშანია
  34. პედაგოგთა კავშირი ”განათლება და სამყარო” - ნანული რამიშვილი
  35. რეპატრიანტთა  კავშირი - ლეილა  ნაროუშვილი
  36. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” - ქეთი აბაზაშვილი  
  37. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა” - მარინე სოლომონიშვილი
  38. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო”  - ლიზი ზურიკაშვილი
  39. საზოგადოებრივი დამცველი - სალომე უგრეხელიძე
  40. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ - კონსტანტინე სვანიძე 
  41. სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების ინსტიტუტი - გიორგი ლა ტორე-სტვილია
  42. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი - სოფიო კაპანაძე 
  43. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული  ასოციაცია ტოლერანტი - თამარ სამსონიძე
  44. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - თამარ დოლიძე
  45. საქართველოს ახალგაზრდა სოციალისტები - სალომე ადამია, გიგა ჭკადუა 
  46. საქართველოს გაეროს ასოციაცია - ლაშა ჯუღელი
  47. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო - ნატალია სოხაძე
  48. საქართველოს ჩაის მწარმოებელთა ასოციაცია ”საქართველოს ჩაი”- თენგიზ სვანიძე
  49. სკოლა-ოჯახი-საზოგადოება - ირინა კიკვაძე    
  50. სტუდენტურ-ახალგაზრდული სათათბირო - ნათია გიგიაძე,  კახაბერ ლომაძე
  51. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია - დაჩი ჯღუნიაშვილი
  52. ფონდი  ”ALPE" - მერაბ ბასილაია       
  53. ფონდი ”სამოქალაქო განათლების განვითარების მულტიეთნიკური რესურსცენტრი” - ალექსანდრა კალატოზიშვილი
  54. ქალთა საინფორმაციო ცენტრი - მამუკა გაჩეჩილაძე, ნაზი ბურდულაძე 
  55. ცოდნის ფონდი - ალექსანდრე კაჭარავა
  56. ძალადობისაგან დაცვის ეროვნული ქსელი -  ნატო შავლაყაძე, ელისო ამირეჯიბი   
  57. ძეგლებისა და ღირსშესანიშნავი ადგილების საერთაშორისო საბჭოს საქართველოს ეროვნული კავშირი (ICOMOS საქართველო) - მანანა თევზაძე
  58. წამების, ძალადობისა და გამოხატული სტრესული ზემოქმედების მსხვერპლთა ფსიქო - რეაბილიტაციის საერთაშორისო ცენტრი “ემპათია“  - კახა მიქაძე 
  59. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი - გიორგი დავიდოვი