ოქტომბერი 2017
ორშ
სამ
ოთხ
ხუთ
პარ
შაბ
კვ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
ვიდეოგალერეა
ფოტოგალერეა
 სიახლეების გამოწერა
დონორები


ბმულები














წევრები
 
ამ მომენტისათვის აღმოსავლეთ პარტნიორობის საქართველოს ეროვნულ პლატფორმაში გაწევრიანებული არიან შემდეგი ორგანიზაციები:
  1. „აგროსერვისი“ (ჯგუფი 2, 3)
  2. ადამიანის უფლებათა დაცვისა და პატიმართა სოციალური უზრუნველყოფის საერთაშორისო ორგანიზაცია (ჯგუფი 1)
  3. ადამიანის უფლებათა პრიორიტეტი (ჯგუფი 1,4)
  4. ადამიანის უფლებათა ცენტრი (ჯგუფი 1,3,4)
  5. ადამიანის ჰარმონიულო განვითარების ხელშემწყობი საზოგადოება (ჯგუფი 1,2)
  6. ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო (ჯგუფი 1,4)
  7. ასოციაცია ”ათინათი” (ჯგუფი 4)
  8. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” (ჯგუფი 1,2,3,4)
  9. ასოციაცია ,,დეა“ (ჯგუფი 1)
  10. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის (ჯგუფი 1, 2, 3,4)
  11. ასოციაცია ”იმედი” დევნილ ქალთა მოძრაობა მშვიდობისათვის (ჯგუფი 1)
  12. ასოციაცია ”მერკური” (ჯგუფი 1,4)
  13. ასოციაცია ”მწვანე ალტერნატივა” (ჯგუფი 1, 3)
  14. ასოციაცია „მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია“ (ჯგუფი 2,4)
  15. ასოციაცია ”ფსიქეა” (ჯგუფი 4)
  16. ასოციაცია - საზოგადოება განვითარებისათვის (ჯგუფი 2,3)
  17. ახალგაზრდა ჟურნალისტთა ასოციაცია ”ახლებური ხედვა” (ჯგუფი 4)
  18. ახალგაზრდები სამართლიანობისთვის - საქართველო (ჯგუფი 1,4)
  19. ახალგაზრდული ალტერნატივა (ჯგუფი 4)
  20. ახალგაზრდული ასოციაცია ”დრონი” (ჯგუფი 4)
  21. ახალგაზრდული ცენტრი საქართველო (ჯგუფი 1,4)
  22. ბიოლოგიურ მეცნიერებათა ასოციაცია ”ელკანა” (ჯგუფი 3)
  23. ბორჯღალი (ჯგუფი 1,2,3,4)
  24. “გადავარჩინოთ მომავალი თაობა“ (ჯგუფი 4)
  25. განვითარებისა და დემოკრატიის ცენტრი (ჯგუფი 1)
  26. გეოპოლიტიკური კვლევების საერთაშორისო ცენტრი (ჯგუფი 4)
  27. გორის საინფორმაციო ცენტრი (ჯგუფი 1)
  28. დემოკრატიის ინსტიტუტი (ჯგუფი 1,2)
  29. დიდი ბრიტანეთის საქველმოქმედო ორგანიზაცია ასოციაცია „OXFAM” – ის საქართველოს წარმომადგენლობა (ჯგუფი 2,3)
  30. ევრაზიის თანამშრომლობის ფონდი  (ჯგუფი 2)
  31. ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველო (ჯგუფი 1)
  32. ევროპის სახლი (ჯგუფი 4)
  33. ევროპული ინიციატივა - ლიბერალური აკადემია თბილისი (ჯგუფი 1)
  34. ევროპული ინტეგრაციის ფორუმი (ჯგუფი 4)
  35. ეთნოსთაშორის თანამშრომლობისა და კონსულტაციების ანალიტიკური ცენტრი (ჯგუფი 1)
  36. ეკონომიკური პოლიტიკის და კვლევის ცენტრი (ჯგუფი 2)
  37. ენერგოეფექტურობის ფონდი (ჯგუფი 2,3)
  38. ენერგოეფექტურობის ცენტრი საქართველო (ჯგუფი 3)
  39. თავისუფალი არჩევანი (ჯგუფი 1)
  40. თბილისის ადამიანის უფლებათა სახლი (ჯგუფი 1)
  41. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი (ჯგუფი 1,2,3,4)
  42. ინოვაციებისა და რეფორმების ცენტრი (ჯგუფი 1)
  43. ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი (ჯგუფი 1,4)
  44. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია ”თანხმობა” (ჯგუფი 2,4)
  45. კავკასიის გარემოსდაცვითი არასამთავრობო ორგანიზაციების ქსელი (ჯგუფი 3)
  46. კავკასიის ეკონომიკური და სოციალური კვლევითი ინსტიტუტი (ჯგუფი 2)
  47. კავკასიის ქალები საუნივერსიტეტო განათლებით (ჯგუფი 1,2,3,4)
  48. კავკასიური სახლი - საქართველო (ჯგუფი 4)
  49. კავკასიური მოზაიკა (ჯგუფი 2,4)
  50. კავშირი ”ეკოტექი” (ჯგუფი 3)
  51. კავშირი გარემოს დაცვის საერთაშორისო კვლევითი ცენტრი (ჯგუფი 3)
  52. ავშირი მდგრადი განითარებასთვის ,,ეკოვიჯენ’’ (ჯგუფი 3)
  53. კვლევების ტექნოლოგიებისა და ინოვაციების ხელშემწყობი საერთაშორისო ცენტრი (ჯგუფი 2)
  54. კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისათვის (ჯგუფი 1,2,3,4)
  55. კოალიცია შინმოვლა საქართველო (ჯგუფი 4)
  56. კონსტიტუციის 42-ე მუხლი (ჯგუფი 1)
  57. კონფლიქტებისა და მოლაპარაკებების საერთაშორისო კვლევითი ცენტრი (ჯგუფი 1)
  58. კულტურულ ურთიერთობათა ცენტრი - კავკასიური სახლი (ჯგუფი 4)
  59. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” (ჯგუფი 4)
  60. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი (ჯგუფი 1)
  61. "მარნეულის დემოკრატ ქალთა საზოგადოება” (ჯგუფი 1,2)
  62. მდგრადი განვითარების საერთაშორისო ფონდი (ჯგუფი 1,2)
  63. მედიის განვითარების ფონდი (ჯგუფი 1)
  64. მეწარმე ქალთა ფონდი (ჯგუფი 1,2,4)
  65. მსოფლიო გამოცდილება საქართველოსთვის (ჯგუფი 3)
  66. მშვიდობის, დემოკრატიის და განვითარების კავკასიური ინსტიტუტი (ჯგუფი 1,4)
  67. ნაციონალიზმისა და კონფლიქტების კვლევის ინსტიტუტი (ჯგუფი 4)
  68. პედაგოგთა კავშირი ”განათლება და სამყარო” (ჯგუფი 1,4)
  69. პრესის საერთაშორისო ინსტიტუტის საქართველოს კომიტეტი (ჯგუფი 1)
  70. ჟურნალისტური კვლევის ცენტრი (ჯგუფი 1,2,3)
  71. რელიგიათა კვლევის ცენტრი (ჯგუფი 2)
  72. რეპატრიანტთა  კავშირი (ჯგუფი 2,3,4)
  73. საარჩევო გარემოს განვითარების ცენტრი (ჯგუფი 1)
  74. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” (ჯგუფი 1,2,4)
  75. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი  (ჯგუფი 1,2,3)
  76. საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველო (ჯგუფი 1)
  77. საერთაშორისო ორგანიზაციის „მერსი ქორფს“ - ის წარმომადგენლობა საქართველოში (ჯგუფი 2,3)
  78. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა” (ჯგუფი 2,3,4)
  79. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო” (ჯგუფი 1,4)
  80. საზოგადოებრივი დამცველი (ჯგუფი 1,4)
  81. საზოგადოებრივი პოლიტიკის ინსტიტუტი (ჯგუფი 1)
  82. სათემო ფონდი ”ადგილის დედა” (ჯგუფი 1)
  83. სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოება (ჯგუფი 1)
  84. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ (ჯგუფი 1,2,3,4)
  85. სამოქალაქო განვითარების ინსტიტუტი (ჯგუფი 1)
  86. სამოქალაქო კულტურის საერთაშორისო ცენტრი (ჯგუფი 1)
  87. სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების ინსტიტუტი (ჯგუფი 4)
  88. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი (ჯგუფი 1,4)
  89. სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტი (ჯგუფი 1)
  90. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული ასოციაცია ტოლერანტი (ჯგუფი 1,2,3,4)
  91. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” (ჯგუფი 1,2,3,4)
  92. საქართველოს ახალგაზრდა ენერგეტიკოსთა ასოციაცია (ჯგუფი 3)
  93. საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია (ჯგუფი 1)
  94. საქართველოს ახალგაზრდა სოციალისტები (ჯგუფი 4)
  95. “საერთაშორისო ბიზნესის განვითარების და ინვესტიციათა ხელშეწყობის ცენტრი“ (ჯგუფი 2)
  96. საქართველოს ალიანსი უსაფრთხო გზებისთვის (ჯგუფი 2,3)
  97. საქართველოს აზერბაიჯანელ ქალთა კავშირი (ჯგუფი 1)
  98. საქართველოს გაეროს ასოციაცია (ჯგუფი 1,4)
  99. საქართველოს ენერგო-რესურსების ეფექტურად გამოყენების ასოციაცია (ჯგუფი 3)
  100. საქართველოს მედიამონიტორინგის ცენტრი (ჯგუფი 1,2,3)
  101. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო (ჯგუფი 1,2,3,4)
  102. საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი (ჯგუფი 1, 2)
  103. საქართველოს პრესის ასოციაცია (ჯგუფი 1)
  104. საქართველოს პროგრესული ფორუმი (ჯგუფი 2, 5)
  105. საქართველოს პროფესიული კავშირების გაერთიანება (ჯგუფი 1,2)
  106. საქართველოს რეგიონულ მაუწყებელთა ასოციაცია (ჯგუფი 1)
  107. საქართველოს საერთაშორისო განვითარების სააგენტო (ჯგუფი 2, 3)
  108. საქართველოს სამოქალაქო განვითარების ასოციაცია (ჯგუფი 1)
  109. საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის ფონდი (ჯგუფი 2)
  110. საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი (ჯგუფი 1,2,3)
  111. საქართველოს ჩაის მწარმოებელთა ასოციაცია ”საქართველოს ჩაი” (ჯგუფი 2)
  112. საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება (ჯგუფი 1)
  113. საწარმოთა ინოვაციური განვითარების ცენტრი (ჯგუფი 2, 3)
  114. სკოლა-ოჯახი-საზოგადოება (ჯგუფი 1,4)
  115. სოფლად თემთა განვითარების სააგენტო (ჯგუფი 2,3)
  116. სტუდენტურ-ახალგაზრდული სათათბირო (ჯგუფი 4)
  117. სტუდია ”რე” (ჯგუფი 1,2,3)
  118. უმცირესობის საკითხთა ევროპული ცენტრი (ჯგუფი 1)
  119. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია (ჯგუფი 1,2,3,4)
  120. ფონდი “კავკასიის ეკოლოგია“ (ჯგუფი 2,3)
  121. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” (ჯგუფი 1,2,3)
  122. ფონდი ”სამოქალაქო განათლების განვითარების მულტიეთნიკური რესურსცენტრი” (ჯგუფი 4)
  123. ფონდი ”ღია საზოგადოება -საქართველო” (ჯგუფი 1)
  124. ფრიდრიხ ებერტის ფონდის წარმომადგენლობა საქართველოში (ჯგუფი 5)
  125. ქალთა ინიციატივების მხარდამჭერი ჯგუფი (ჯგუფი 1)
  126. ქალთა საინფორმაციო ცენტრი (ჯგუფი 1, 4)
  127. ქუთაისის განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრი (ჯგუფი 1,2)
  128. ციხის საერთაშორისო რეფორმა (ჯგუფი 1)
  129. ცოდნის ფონდი (ჯგუფი 1,2,3,4)
  130. ძალადობისაგან დაცვის ეროვნული ქსელი (ჯგუფი 1, 4)
  131. ძეგლებისა და ღირსშესანიშნავი ადგილების საერთაშორისო საბჭოს საქართველოს ეროვნული კავშირი (ICOMOS საქართველო) (ჯგუფი 3,4)
  132. წამების, ძალადობისა და გამოხატული სტრესული ზემოქმედების მსხვერპლთა ფსიქო - რეაბილიტაციის საერთაშორისო ცენტრი “ემპათია“ (ჯგუფი 1,4)
  133. "ჯანმრთელი ბავშვები” (ჯგუფი 1)
  134. ჯანმრთელი სამყარო  (ჯგუფი 1,4)
  135. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო (ჯგუფი 1,2)
  136. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო (ჯგუფი 1,3)
  137. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი​ (ჯგუფი 1,2,3,4)

ასოცირებული წევრები:

 

  1. ევროპის ალუმნების გაერთიანება (ჯგუფი 1, 4)
  2. საქართველოს სავაჭრო სამრეწველო პალატა (ჯგუფი 2)
  3. საქართველოს რეფორმების ასოციაცია (ჯგუფი 1,2)
  4. ფონდი ”ALPE" (ჯგუფი 1,4)