მარტი 2017
ორშ
სამ
ოთხ
ხუთ
პარ
შაბ
კვ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
ვიდეოგალერეა
ფოტოგალერეა
 სიახლეების გამოწერა
დონორები


ბმულები














პლატფორმის წევრები
აღმოსავლეთ პარტნიორობის საქართველოს ეროვნულ პლატფორმის 2012 წლის წევრთა სია
  1. ადამიანის უფლებათა დაცვისა და პატიმართა სოციალური უზრუნველყოფის საერთაშორისო ორგანიზაცია (ჯგუფი 1)
  2. ადამიანის უფლებათა ცენტრი (HRIDC) (ჯგუფი 1)
  3. ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო (LDA) (ჯგუფი 2)
  4. ასოციაცია "ათინათი" (ჯგუფი 1)
  5. ასოციაცია ”მერკური”  (ჯგუფი 1, 4)
  6. ასოციაცია ”მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია” (ჯგუფი 2, 4)
  7. ასოციაცია ”მწვანე ალტერნატივა” (ჯგუფი 3)
  8. ასოციაცია ”მწვანე ტალღა” (ჯგუფი 1, 2, 3, 4)
  9. ასოციაცია “სამართალი და თავისუფლება” (ჯგუფი 1)
  10. ასოციაცია სტუდია რე    (ჯგუფი 1)
  11. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის (ESIDG) (ჯგუფი 1, 2, 3, 4)
  12. ახალგაზრდა ჟურნალისტთა ასოციაცია “ახლებური ხედვა” (ჯგუფი 4)
  13. ახალგაზრდული ასოციაცია დრონი (ჯგუფი 1, 2, 3, 4)
  14. ახალგაზრდული ცენტრი საქართველო (ჯგუფი 1, 4)
  15. ახალი ტექნოლოგიები და გარემო (ჯგუფი 2, 3)
  16. ბიოლოგიურ მეურნეობათა ასოციაცია ”ელკანა” (ჯგუფი 3)
  17. ბრიტანეთის საბჭო (ჯგუფი 4)
  18. გეოპოლიტიკური კვლევების საერთაშორისო ცენტრი (ICGS) (ჯგუფი 4)
  19. გორის საინფორმაციო ცენტრი (ჯგუფი 1, 2)
  20. დემოკრატიის ინსტიტუტი (ჯგუფი 1, 3)
  21. დიდი ბრიტანეთის საქველმოქმედო OXFAM-ის საქართველოს წარმომადგენლობა (ჯგუფი 1)
  22. ევრაზიის თანამშრომლობის ფონდი (ჯგუფი 2)
  23. ევროპის ახალგაზრდული პარლამენტი - საქართველო (ჯგუფი 4)
  24. ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველო (ჯგუფი 4)
  25. ევროპის სახლი (ჯგუფი 4)
  26. ევროპული ინიციატივა - ლიბერალური აკადემია თბილისი (EI-LAT) (ჯგუფი 1, 2)
  27. ევროპული ინტეგრაციის ფორუმი, სამოქალაქო დიალოგი და კონსალტინგი (ჯგუფი 1, 4)
  28. ეკოლოგიური სამართლის ცენტრი (ჯგუფი 3)
  29. ეკონომიკური პოლიტიკის და კვლევის ცენტრი (EPRC) (ჯგუფი 2)
  30. ეკონომიური ცოდნის გავრცელების საზოგადოება: ახალი ეკონომიკური სკოლა-საქართველო (ჯგუფი 2)
  31.  ენერგოეფექტურობის ფონდი (EEF)  (ჯგუფი 3)
  32. ენერგოეფექტურობის ცენტრი საქართველო (EEC) (ჯგუფი 3)
  33. თავისუფლების ინსტიტუტი  (ჯგუფი 1,2)
  34. ინვალიდ ქალთა და ინვალიდ ბავშვთა დედათა ასოციაცია "დეა"(ჯგუფი 1)
  35. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია "თანხმობა"  (ჯგუფი 1, 3, 4)
  36. კავკასიის ეკონომიკური და სოციალური კვლევითი ინსტიტუტი (CIESR) (ჯგუფი 2)
  37. კავკასიური მოზაიკა (ჯგუფი 2, 4)
  38. კავკასიური სახლი - საქართველო (ჯგუფი 4)
  39. კავკასიის ქალები საუნივერისტეტო განათლებით (ჯგუფი 1, 4)
  40. კავშირი (ასოციაცია) "ეკოტექი" (ჯგუფი 3)
  41. კვლევების ტექნოლოგიებისა და ინოვაციების ხელშემწყობი საერთაშორისო ცენტრი (ჯგუფი 2)
  42. კოალიცია დევნილთა უფლებებისათვის (ჯგუფი 1, 4)
  43. კოალიცია შინმოვლა საქართველოში (ჯგუფი 4)
  44. კონსტიტუციის 42-ე მუხლი (ჯგუფი 1)
  45. კონფლიქტებისა და მოლაპარაკებების საერთაშორისო კვლევითი ცენტრი (ICCN) (ჯგუფი 1)
  46. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” (ჯგუფი 1)
  47. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი (ჯგუფი 1, 3)
  48. მდგრადი განვითარების საერთაშორისო ფონდი (ჯგუფი 1, 2)
  49. მედიის განვითარების ფონდი (MDF) (ჯგუფი 1)
  50. მეწარმე ქალთა ფონდი (ჯგუფი 2)
  51. მსოფლიო გამოცდილება საქართველოსთვის (WEG) (ჯგუფი 3)
  52. მშვიდობის, დემოკრატიისა და განვითრების კავკასიური ინსტიტუტი (CIPDD) (ჯგუფი 1, 2, 4)
  53. ნაციონალიზმისა და კონფლიქტების კვლევის ინსტიტუტი (ჯგუფი 4)
  54. პედაგოგთა კავშირი ”განათლება და სამყარო” (UTEU) (ჯგუფი 1, 4)
  55. რელიგიათა კვლევის ცენტრი (ჯგუფი 4)
  56. რეპატრიანტთა კავშირი (ჯგუფი 1, 2, 4)
  57. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი (ჯგუფი 1,2)
  58. საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველო (ჯგუფი 1)
  59. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო” (ჯგუფი 4)
  60. საერთაშორისო ფონდი "ლეა" (LEA) (ჯგუფი 4)
  61. საზოგადოებრივი დამცველი (ჯგუფი 1, 4)
  62. საზოგადოებრივი პოლიტიკის ინსტიტუტი (IPS) (ჯგუფი 1)
  63. სათემო ფონდი ”ადგილის დედა” (Genius Loci) (ჯგუფი 1)
  64. სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოება (ISFED) (ჯგუფი 1)
  65. სამოქალაქო განვითარების ინსტიტუტი (CDI) (ჯგუფი 1)
  66. სამოქალაქო კულტურის საერთაშორისო ცენტრი (ICCC) (ჯგუფი 1)
  67. სამოქალაქო საზოგადოება ადამიანის უფლებებისათვის და თავისუფლებებისათვის (ჯგუფი 1)
  68. სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების ინსტიტუტი - ქვემო ქართლი (ჯგუფი 4)
  69. სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტი (CSI) (ჯგუფი 1)
  70. სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების კავშირი „ბორჯღალო“ (ჯგუფი 3)
  71. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” (ჯგუფი 1, 2, 3, 4)
  72. საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია (GYLA) (ჯგუფი 1)
  73. საქართველოს პრესის ასოციაცია
  74. საქართველოს ბიზნეს საკონსულტაციო ორგანიზაციების ასოციაცია (ABCO-Georgia) (ჯგუფი 2)
  75.  საქართველოს გაეროს ასოციაცია (UNA)  (ჯგუფი 1, 4)
  76. საქართველოს დამსაქმებელთა ასოციაცია (ჯგუფი 2)
  77. საქართველოს ენერგო-რესურსების ეფექტურად გამოყენების ასოციაცია  (ჯგუფი 3)
  78. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობ/დედამიწის მეგობრები -საქართველო  (ჯგუფი 1, 2, 3, 4)
  79. საქართველოს პროფესიული კავშირების გაერთიანება (ჯგუფი 1, 2)
  80. საქართველოს რეგიონულ მაუწყებელთა ასოციაცია (ჯგუფი 1)
  81. საქართველოს სამოქალაქო განვითარების ასოციაცია (GCDA) (ჯგუფ 1)
  82. საქართველოს სოციალურად დაუცველი და ხელმოკლე ოჯახების დახმარების კავშირის ”ერი” (ჯგუფი 4)
  83. საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობათა კვლევის ფონდი (GFSIS) (ჯგუფი 2)
  84. საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება (ჯგუფი 2)
  85. სოციალურ მეცნიერებათა ახალგაზრდული ასოციაცია,მოძრაობა (ახალგაზრდული ალტერნატივა) (ჯგუფი 4)
  86. კავკასიის გარემოსდაცვითი არასამთავრობო ორგანიზაციების ქსელი - სენი (CENN) (ჯგუფი 3)
  87. სტუდენტურ ახალგაზრდული სათათბირო (SYC-Guria) (ჯგუფი 4)
  88. უმცირესობის საკითხთა ევროპული ცენტრი (ECMI) (ჯგუფი 1)
  89.  ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია (AFRD)  (ჯგუფი 1, 2, 3, 4)
  90. ფონდი ინკლუზივი (ჯგუფი 1)
  91. ფონდი ”კავკასიის ეკოლოგია” (ჯგუფი 2,3)
  92. ფონდი ”სამოქალაქო განათლების განვითარების მულტიეთნიკური რესურსცენტრი  (ჯგუფი 4)
  93. ფონდი ”საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი” (CSRDG)  (ჯგუფი 1, 2, 3)
  94. ფონდი ღია საზოგადოება - საქართველო (OSGF) (ჯგუფი 1)
  95. ფრიდრიხ ებერტის ფონდის წარმომადგენლობა საქართველოში(ჯგუფი 2)
  96. ქალთა ინიციატივების მხარდამჭერი ჯგუფი (ჯგუფი 1)
  97. ქალთა ფონდი საქართველოში (ჯგუფი 1)
  98. ქართველ - სომეხთა გაერთიანება ”ნორ სერუნდი”(ახალი თაობა)  (ჯგუფი 1)
  99. ჯანმრთელი სამყარო (ჯგუფი 1, 3)
  100. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო (ჯგუფი 1, 3)
  101. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი (ჯგუფი 4)
პლატფორმის ასოცირებული წევრები არიან:
პლატფორმის წევრობა დროებით შეჩერებული აქვთ:
  1. ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ევროპული კვლევების ინსტიტუტი (ჯგუფი 4)
  2. არასამთავრობო ორგანიზაცია "წამი" (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  3. შეუზღუდავი სამყარო (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  4. ფონდი "ALPE" (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  5. FM სტუდია (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  6. სტრატეგიისა და განვითარების ინსტიტუტი (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  7. კონსტიტუციურ უფლებათა დაცვის ცენტრი (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  8. დემოკარატიის განვითარების ახალგაზრდული ცენტრი (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  9. საქართველოს ახალგაზრდა ორგანიზაციათა ნაციონალური საბჭო (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  10. საქართველოს მომხმარებელთა ფედერაცია (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  11. თავისუფალი განვითრებისა და უფლებების დაცვის ასოციაცია (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)
  12. განათლების ფონდი (განახლებული მონაცემები არ წარმოუდგენია)