მარტი 2017
ორშ
სამ
ოთხ
ხუთ
პარ
შაბ
კვ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
ვიდეოგალერეა
ფოტოგალერეა
 სიახლეების გამოწერა
დონორები


ბმულები














სამუშაო ჯგუფები
პირველი სამუშაო ჯგუფის წევრთა სია:
  1. ადამიანის უფლებათა დაცვისა და პატიმართა სოციალური უზრუნველყოფის საერთაშორისო ორგანიზაცია - გიორგი თევზაძე
  2. ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო (LDA) - იოსებ ხახალეიშვილი
  3. ადამიანის უფლებათა ცენტრი (HRIDC)-უჩა ნანუაშვილი
  4. ასოციაცია "ათინათი" - რუსუდან ყალიჩავა
  5. ასოციაცია ”მერკური” - ნანა თოდუა
  6. ასოციაცია ”მწვანე ტალღა” - მანანა ჯახუა
  7. ასოციაცია “სამართალი და თავისუფლება” - ნინო თურმანიძე, ირაკლი სესიაშვილი
  8. ასოციაცია სტუდია რე - მამუკა ყუფარაძე
  9. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის (ESIDG) - მარინა მუსხელიშვილი
  10. ახალგაზრდული ასოციაცია 'დრონი'  - მურთაზ ბუსკაძე
  11. ახალგაზრდული ცენტრი საქართველო  - მურმან პატარაია
  12. გორის საინფორმაციო ცენტრი - მიხეილ ჩიტაძე
  13. დემოკრატიის ინსტიტუტი  - გენადი გელაძე
  14. დიდი ბრიტანეთის საქველმოქმედო OXFAM-ის საქართველოს წარმომადგენლობა - ქეთი გეთიაშვილი, თეა ჯამასპიშვილი
  15. ევროპული ინიციატივა - ლიბერალური აკადემია თბილისი (EI-LAT) - სალომე ბულია
  16. ევროპული ინტეგრაციის ფორუმი, სამოქალაქო დიალოგი და კონსალტინგი - ირმა ხვედელიანი
  17. ეკონომიკური პოლიტიკის და კვლევის ცენტრი (EPRC)
  18. თავისუფლების ინსტიტუტი - გიორგი მელაძე
  19. ინვალიდ ქალთა და ინვალიდ ბავშვთა დედათა ასოციაცია "დეა" -  ლაშა იაშვილი
  20. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია "თანხმობა" - ლიანა ბერია
  21. კავკასიის ქალები საუნივერისტეტო განათლებით  - ლევან ხუნწარია
  22. კოალიცია დევნილთა უფლებებისათვის - ჯემალ სუხაშვილი
  23. კონსტიტუციის 42-ე მუხლი - დიმიტრი ხაჩიძე
  24. კონფლიქტებისა და მოლაპარაკებების საერთაშორისო კვლევითი ცენტრი (ICCN) - მარიონ ყიფიანი, შორენა ლორთქიფანიძე
  25. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” - ლელა ჯალაღონია
  26. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი - გიორგი გოგსაძე
  27. მდგრადი განვითარების საერთაშორისო ფონდი - მარიამ ცაცანაშვილი
  28. მედიის განვითარების ფონდი (MDF) - თამარ ხორბალაძე, მარიამ გორეცკაია
  29. მშვიდობის, დემოკრატიისა და განვითრების კავკასიური ინსტიტუტი (CIPDD) - დავით ლოსაბერიძე
  30. პედაგოგთა კავშირი ”განათლება და სამყარო” (UTEU) - მერი ლობჟანიძე
  31. რეპატრიანტთა კავშირი
  32. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი - დავით ცისკარიძე
  33. საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველო - ეკა გიგაური, ლაშა გოგიძე
  34. საზოგადოებრივი დამცველი - ირინა ფუტკარაძე
  35. საზოგადოებრივი პოლიტიკის ინსტიტუტი (IPS) - ნანა სუმბაძე
  36. სათემო ფონდი ”ადგილის დედა” (Genius Loci) - გიორგი ძამუკაშვილი
  37. სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოება (ISFED) - ნინო ლომჯარია
  38. სამოქალაქო განვითარების ინსტიტუტი (CDI) - ანა ცხოვრებოვა
  39. სამოქალაქო კულტურის საერთაშორისო ცენტრი (ICCC) - კონსტანტინეკანდელაკი
  40. სამოქალაქო საზოგადოება ადამიანის უფლებებისათვის და თავისუფლებებისათვის -  ლადო მგალობლიშვილი
  41. სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტი (CSI) - ვაჟა სალამაძე
  42. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - თამარ დოლიძე
  43. საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია (GYLA)თამარ ჩუგოშვილი
  44. საქართველოს პრესის ასოციაცია - ლაშა ტუღუში
  45. საქართველოს გაეროს ასოციაცია (UNA)
  46. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობ/დედამიწის მეგობრები -საქართველო - სოფო ქარჩხაძე 
  47. საქართველოს პროფესიული კავშირების გაერთიანება - რაისა ლიპარტელიანი
  48. საქართველოს რეგიონულ მაუწყებელთა ასოციაცია - ნათია კუპრაშვილი
  49. საქართველოს სამოქალაქო განვითარების ასოციაცია (GCDA) - გიორგი ბოკერია, მამუკა ისკანგარაშვილი
  50. უმცირესობის საკითხთა ევროპული ცენტრი (ECMI) - გიორგი სორდია
  51. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია (AFRD) - ნანა ფიროსმანიშვილი
  52. ფონდი ინკლუზივი - გიორგი თაბაგარი
  53. ფონდი ”საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი” (CSRDG) - ეკა ურუშაძე
  54. ფონდი ღია საზოგადოება - საქართველო (OSGF) - ივანე ჩხიკვაძე
  55. ქალთა ინიციატივების მხარდამჭერი ჯგუფი - ეკატერინე აღდგომელაშვილი
  56. ქალთა ფონდი საქართველოში - იდა ბახტურიძე
  57. ქართველ - სომეხთა გაერთიანება ”ნორ სერუნდი”(ახალი თაობა) - ერნა პოღოსოვა
  58. ჯანმრთელი სამყარო -  ზურაბ ფუტკარაძე
  59. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო - ნინოლეჟავა 

მეორე სამუშაო ჯგუფის წევრთა სია:
  1. ასოციაცია ”მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია” - ალუ გამახარია
  2. ასოციაცია ”მწვანე ტალღა” - ეკა ჯანაშია
  3. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის (ESIDG) - ოლეგ შატბერაშვილი
  4. ახალგაზრდული ასოციაცია დრონი  - დავით დაიაური
  5. ახალი ტექნოლოგიები და გარემო - თორნიკე გოცირიძე
  6. გორის საინფორმაციო ცენტრი - ნათია ნადირაძე
  7. ევრაზიის თანამშრომლობის ფონდი  - ვახტანგ კობალაძე
  8. ვროპული ინიციატივა - ლიბერალური აკადემია თბილისი (EI-LAT) (ჯგუფი 1, 2)
  9. ეკონომიკური პოლიტიკის და კვლევის ცენტრი (EPRC) - ნინო ევგენიძე
  10. ეკონომიური ცოდნის გავრცელების საზოგადოება: ახალი ეკონომიკური სკოლა-საქართველო - გია ჯანდიერი
  11. თავისუფლების ინსტიტუტი - დეა ცერცვაძე
  12. კავკასიის ეკონომიკური და სოციალური კვლევითი ინსტიტუტი (CIESR) - თემურ თორდინავა
  13. კავკასიური მოზაიკა - ნინო პოპიაშვილი
  14. კვლევების ტექნოლოგიებისა და ინოვაციების ხელშემწყობი საერთაშორისო ცენტრი - გივი ქოჩორაძე 
  15. მდგრადი განვითარების საერთაშორისო ფონდი - ლევან სისვაძე
  16. მეწარმე ქალთა ფონდი - დიანა ყურაშილი
  17. მშვიდობის, დემოკრატიისა და განვითრების კავკასიური ინსტიტუტი (CIPDD) -  თამარ პატარაია
  18. რეპატრიანტთა კავშირი - თემური ზაქრაძე
  19. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი - დავით ცისკარიძე, ზვიად ელიზიანი
  20. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - ნინო ელიზბარაშვილი
  21. საქართველოს ბიზნეს საკონსულტაციო ორგანიზაციების ასოციაცია (ABCO-Georgia) - კონსტანტინე ჟღენტი
  22. საქართველოს დამსაქმებელთა ასოციაცია - დიმიტრი ჯაფარიძე
  23. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობ/დედამიწის მეგობრები -საქართველო პავლე ცაგარეიშვილი
  24. საქართველოს პროფესიული კავშირების გაერთიანება (ჯგუფი 1, 2)
  25. საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობათა კვლევის ფონდი (GFSIS) - კახა გოგოლაშვილი
  26. საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება - შორენა კაპანაძე
  27. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია (AFRD) - კახა ნადირაძე
  28. ფონდი ”კავკასიის ეკოლოგია”  - ლევან ცხაკაია
  29. ფონდი ”საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი” (CSRDG) - შოთა მურღულია, გიგა გველესიანი
  30. ფრიდრიხ ებერტის ფონდის წარმომადგენლობა საქართველოშიია თიკანაძე
მესამე სამუშაო ჯგუფის წევრები:
  1. ასოციაცია ”მწვანე ალტერნატივა” - მანანა ქოჩლაძე
  2. ასოციაცია ”მწვანე ტალღა” -  ნინო ჯახუა
  3. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის (ESIDG) - თამაზ მარსაგიშვილი
  4. ახალგაზრდული ასოციაცია დრონი ნინი ფოფხაძე
  5. ახალი ტექნოლოგიები და გარემო - ლაშა რურუა
  6. ბიოლოგიურ მეურნეობათა ასოციაცია ”ელკანა”- მანანა წულაია
  7. დემოკრატიის ინსტიტუტი არჩილ ხუხიტაშვილი
  8. ეკოლოგიური სამართლის ცენტრი  - ნიკოლოზ მჟავანაძე
  9. ენერგოეფექტურობის ფონდი (EEF) - ვახტანგ ზარქუა
  10. ენერგოეფექტურობის ცენტრი საქართველო (EEC) - გიორგი აბულაშვილი
  11. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია "თანხმობა" - მარინა ფოჩხუა
  12. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი (ჯგუფი 1, 3)
  13. მსოფლიო გამოცდილება საქართველოსთვის (WEG) - მურმანმარგველაშვილი, გიორგი მუხიგულიშვილი
  14. სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების კავშირი "ბორჯღალო" ილია გუჩმანიძე
  15. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” -  რევაზ ბურჭულაძე
  16. საქართველოს ენერგო-რესურსების ეფექტურად გამოყენების ასოციაცია  - დავით ცისკარიძე, თამაზ ვაშაკიძე
  17. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობ/დედამიწის მეგობრები -საქართველო - მარინა ჟორდანია, ნინო ჩხობაძე
  18. კავკასიის გარემოსდაცვითი არასამთავრობო ორგანიზაციების ქსელი - სენი (CENN) რევაზ გეთიაშვილი
  19.  ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია (AFRD)-  ნანა ფიროსმანიშვილი
  20. ფონდი ”კავკასიის ეკოლოგია”  მანანა დევიძე
  21. ფონდი ”საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი” (CSRDG) - ლია თოდუა
  22. ჯანმრთელი სამყარო - ზურაბ ფუტკარაძე
  23. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო - მალხაზ სალდაძე

ასოცირებული წევრი:
მეოთხე სამუშაო ჯგუფია წევრთა სია:
  1. ასოციაცია ”მერკური”  ოლგა კიკავა 
  2. ასოციაცია ”მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია” - მერი გვაძაბია, თამილა გვილავა
  3. ასოციაცია ”მწვანე ტალღა” - თათია გურგენიძე
  4. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის (ESIDG)ინეზა გაგნიძე
  5. ახალგაზრდა ჟურნალისტთა ასოციაცია “ახლებური ხედვა” - თამარ ოვასაპიანი
  6. ახალგაზრდული ასოციაცია დრონი თეა ბულია, მურთაზ ბუსკაძე
  7. ახალგაზრდული ცენტრი საქართველო - თამარ ტარტარაშვილი
  8. ბრიტანეთის საბჭო - ზაზა ფურცელაძე, ეკა ფახურიძე
  9. გეოპოლიტიკური კვლევების საერთაშორისო ცენტრი (ICGS) -  თენგიზ ფხალაძე
  10. ევროპის ახალგაზრდული პარლამენტი - საქართველო - მარიამ ჩიხლაძე
  11. ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველო  - დიმიტრი გეგენავა
  12. ევროპის სახლი - მარინე მიზანდარი
  13. ევროპული ინტეგრაციის ფორუმი, სამოქალაქო დიალოგი და კონსალტინგი  - თამარ წულუკიძე
  14. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია "თანხმობა" - იულია ხარაშვილი 
  15. კავკასიური სახლი - საქართველო - თეა მხეიძე
  16. კავკასიის ქალები საუნივერისტეტო განათლებით - თამარ კიკნაძე
  17. კოალიცია დევნილთა უფლებებისათვის - ზურაბ ბენდიანიშვილი
  18. კვლევების ტექნოლოგიებისა და ინოვაციების ხელშემწყობი საერთაშორისო ცენტრი - გივი ქოჩორაძე
  19. კოალიცია შინმოვლა საქართველოში - უჩა ვახანია
  20. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” - ალა გამახარია
  21. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი - ლევან ასათიანი 
  22. მშვიდობის, დემოკრატიისა და განვითრების კავკასიური ინსტიტუტი (CIPDD) - თიკო ტყეშელაშვილი
  23. ნაციონალიზმისა და კონფლიქტების კვლევის ინსტიტუტი - ნინო კალანდარიშვილი
  24. პედაგოგთა კავშირი ”განათლება და სამყარო” (UTEU)- ნანული რამიშვილი
  25. რელიგიათა კვლევის ცენტრი - სალომე ჩოლოყაშვილი
  26. რეპატრიანტთა კავშირი - ლეილა ნაროუშვილი, დავით ბერიტაშვილი
  27. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო” დიმიტრი ცერცვაძე
  28. საერთაშორისო ფონდი "ლეა" (LEA) - მარინე სოლომონიშვილი
  29. საზოგადოებრივი დამცველი -  ნათია აბრამია
  30. სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების ინსტიტუტი - ქვემო ქართლიალი მამედოვი
  31. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - ლია გოგაძე
  32. საქართველოს გაეროს ასოციაცია (UNA) ლაშა ჯუღელი
  33. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობ/დედამიწის მეგობრები -საქართველო ნატალია სოხაძე
  34. საქართველოს სოციალურად დაუცველი და ხელმოკლე ოჯახების დახმარების კავშირის ”ერი” - სალომე ჩოლოყაშვილი
  35. საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება - ანა ჯანგირაშვილი
  36. სოციალურ მეცნიერებათა ახალგაზრდული ასოციაცია (ახალგაზრდული ალტერნატივა) -  ნუკრი ყველაშვილი
  37. სტუდენტურ ახალგაზრდული სათათბირო (SYC-Guria) - ნათია გიგიაძე, კახაბერ ლომაძე
  38. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია (AFRD) დაჩი ჯღუნიაშვილი
  39. ფონდი ”სამოქალაქო განათლების განვითარების მულტიეთნიკური რესურსცენტრი  ალექსანდრა კალატოზიშვილი
  40. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი - ალექსანდრე რუსეცკი
     

ასოცირებული წევრი:
წევრობა შეჩერებული აქვს: